MEIE PÕHITOODANGUKS ON

HAUASAMBAD, MATUSEPLAADID, HAUAPIIRDED, GRANIIDIST PINGID, ASTMEPLAADID.

Oleme Tartu vanimad, teist põlve kiviraidurid. Tellides meilt hauakivi saate suhelda kogenud meistritega.

Toome Eestisse kvaliteetset graniiti Karjalast, Soomest, Itaaliast, Ukrainast ja Indiast. Tipptasemel tehnoloogia võimaldab meil mälestuskive toota ka kodumaisest maakivist ja tellija materjalist.

Hauakivile võime lisaks tekstile ja numbritele graveerida ka erinevaid kujutisi - portreed, küünlad, puud, hooned, lilled või muid Teie poolt soovitud kaunistusi. Enne Teie soovide kivisse raiumist teeme arvutis valmis kivi eskiisi. Tellimus suunatakse töösse, kui Te olete kavandi sobivuse kinnitanud. Vajadusel valmistame ja kujundame hauakivi 24h jooksul.

Hauakivide kujundamiseks pakume ka kõrgekvaliteedilist Saksa valukoja Strassackeri pronkstooteid. Hauaplatsi kaunistamiseks leiate meilt erinevates toonides graniidist pinke, küünlalaternaid, lõikelille vaase, lillepotte.

Transpordime, paigaldame hauakive ja valmistame hauaplatsidele graniit- ja betoonpiirdeid üle terve Eesti. Puhastame hauapiirdeid ja hauakive. Vanad raidtekstid muudame puhastusega nähtavamaks ja vajadusel värvime need üle. Raiume kivisse puuduvad daatumid ja hooldame hauaplatse.

Eriteenusena anname vanale väärikale mälestuskivile uue ilme – taaskasutamiseks poleerime kivi esikülje, kujundame ja graveerime sellele uue sobiva teksti.

Hauakivi tellimiseks valige kõigepealt kataloogist või müügiplatsilt Teile meeldiva kujuga kivi. Kui Te ei leia sobiva mõõdu ja paksusega hauakivi, siis saame selle Teie soovide järgi toorikust valmistada. Laos on sileda tagaküljega graniitmaterjali paksusega 3, 5, 10, 12, 15, 20, 25, 30, 35 cm ja looduslikus vormis tagaküljega kuni 30 cm.

Restaureerime vanu hauakive. Hauakivide, hauapiirete, hauamonumentide pesu

Jätke oma andmed ja me võtame teiega ühendust